Nebahovy – Zdíkov 2 : 1

Nebahovy – Zdíkov 2 : 1

Zdíkov odjížděl na půdu Nebahov ve velmi „poslepované“ sestavě. Z důvodu zranění, nám museli opět vypomáhat dorostenci.

Hrálo se za horkého dne a letošní vedra se podepsala i na hrací ploše v Nebahovech. Terén připomínal spíše africkou savanu.

V úvodu utkání byli aktivnější hosté a z rohového kopu mohl skórovat Šebánek, ale těsně minul. Chvíli poté ten samý hráč postupoval sám na brankáře, ale úspěšnější byl brankář  opět domácích. „Nedáš, dostaneš“! Ve 14´ přišli hosté ve středu hřiště o balon a domací otevřeli skóre Mrázem 1-0. Vedení však domácím nevydrželo dlouho. O minutu později se uvolnil Vondráček a vyrovnal 1:1. Do konce poločasu se hra přelévala, ale vidět bylo spíše velké množství nepřesností.

Do druhé půle již nenastoupil hostující R. Šebánek a nahradil jej Štefan Kurej st. Domácí brzy vstřelili druhý gól, který, jak se později ukázalo byl vítězný. Gól to byl vcelku kuriózní, neboť si jej hosté dali téměř sami 2-1. Hosté se snažili ještě o vyrovnání, ale chyběla jim fotbalovost a u obou týmů se začala projevovat únava z tropického horka.

„Prohra je to pro nás nečekaná, ale máme velké problémy se sestavou“, poznamenal hostující trenér Hložek. „Několik hráčů je dlouhodobě zraněných a jiní jsou ještě na dovolené“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.